Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Dorota Olko

Nr 1 / Okręg nr 5 Woj. mazowieckie

Dorota Olko

Nr 1 / Okręg nr 5 Woj. mazowieckie
  • rzeczniczka prasowa Partii Razem
  • absolwentka socjologii i dziennikarstwa, studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Karola III w Madrycie i Uniwersytecie Mediolańskim
  • doktorantka w Instytucie Socjologii UW
  • pracowała jako badaczka i animatorka społeczna, prowadziła badania dla instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz projekty włączające mieszkańców w decydowanie o sprawach lokalnych
  • lubi kino dokumentalne, literaturę faktu i taniec, przez kilka lat tańczyła w siedleckim zespole Caro Dance

Przyszłość Polski jest w silnej i solidarnej Europie. Chcę Unii Europejskiej, która dba o poziom życia zwykłych ludzi, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Czas, żeby zarówno Niemiec czy Francuz, jak i Polak czy Bułgar, mieli dostęp do tanich leków, lekarza bez kolejki oraz tanich mieszkań na wynajem. Unia Europejska nie może służyć wyłącznie zyskom wielkiego biznesu.

Dlatego będę walczyć o większy budżet UE i nowe fundusze, które przyspieszą rozwój naszego regionu. Potrzebujemy międzynarodowej współpracy i solidarności, bo państwa w pojedynkę nie są dziś w stanie skutecznie stawić czoła zmianom klimatycznym czy globalnym korporacjom. Dzięki międzynarodowej współpracy i europejskiej integracji Polska będzie silniejsza!

Kluczowe zagadnienia

Europejskie standardy w opiece zdrowotnej Tańsze leki w Europie Gwarancja pracy w miejscu zamieszkania
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności