Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Adrian Zandberg

Nr 1 / Okręg nr 4 Warszawa

Adrian Zandberg

Nr 1 / Okręg nr 4 Warszawa
  • jeden z założycieli Partii Razem
  • działał w ruchu na rzecz sprawiedliwej globalizacji, współpracując m.in. z Jackiem Kuroniem i czołowymi politykami europejskiej lewicy
  • organizator kampanii przeciwko unikaniu opodatkowania przez wielkie korporacje
  • wykładowca, programista, mąż i ojciec dwójki dzieci

Chcę, żeby moje dzieci dorastały w silnej, solidarnej Europie. Kiedy wstępowaliśmy do Unii, chcieliśmy żyć “tak, jak na Zachodzie”. To marzenie ciągle się nie spełniło. Europa jest podzielona, a Polacy nadal pracują dłużej, ciężej i za dużo mniejsze pieniądze. Musimy to zmienić!

Chcę Europy, w której człowiek jest ważniejszy niż zyski wielkiego biznesu. Dlatego popieram propozycje europejskiej lewicy: nowe fundusze, które przyspieszą rozwój naszego regionu i europejską płacę minimalną.

Oczywiście potrzebne są na to pieniądze. Dlatego będę głosować za większym budżetem UE i wspólną polityką podatkową. Dziś wielkie korporacje wyprowadzają zyski do rajów podatkowych. To zwykłe oszustwo. Te środki powinny służyć wszystkim obywatelom. W Parlamencie Europejskim będę działać na rzecz likwidacji rajów podatkowych.

Czas zbudować europejskie państwo dobrobytu nad Wisłą!

Kluczowe zagadnienia

Tańsze leki w Europie Likwidacja rajów podatkowych 35-godzinny tydzień pracy
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności