Filtr Dyskowy 1" Water Drop

Czy woda w Twoim domu jest czasami żółta, a Ty zmagasz się z osadem na praniu lub podczas innych czynności higienicznych? Jakość cieczy dostarczanej rurociągami pozostawia często wiele do życzenia. Można temu jednak zaradzić. Dobrym rozwiązaniem jest instalacja filtru dyskowego, który zatroszczy się o czystość wody. Usunie piasek i inne mechaniczne zanieczyszczenia. Produkty Global Water cieszą się zaufaniem na rynku. Odnajdziesz je na stronie internetowej sklep.osmoza.pl, który zapewnia profesjonalne doradztwo.
Water Drop – filtr dyskowy

Filtr dyskowy Water Drop - opis produktu

Water Drop przeznaczony jest do oczyszczania zimnej wody, sprawdzi się w całych budynkach, domach lub mieszkaniach. Co ważne, raz zakupiony starcza na naprawdę długo. Nie trzeba go regularnie wymieniać. Filtr dyskowy nie ściera się, nie zapycha, będzie pełnił swoją funkcję przez kilka lat, co znacznie zredukuje Twoje wydatki. Na urządzenie składa się 160 krążków, umieszczone zostały na stelażu. Każdy z dysków pokryty jest trójkątnymi kanalikami. Przylegające do siebie rowki, które znajdują się na przeciwległych końcach, krzyżują się i tworzą dużą przestrzeń filtracyjną.

Filtr dyskowy Water Drop - dane techniczne

Wymiary urządzenia to: wysokość 15,5 cm, szerokość 13,5 cm oraz średnica 13,5 cm. Maksymalna wartość ciśnienia przepływu to 8 bar. Wkład czyścić można bez ograniczeń. Charakteryzuje się on wysoką trwałość, dzięki czemu nie ponosisz dodatkowych opłat eksploatacyjnych. Filtr dyskowy może pracować w temperaturze od 2 do 60 stopni Celsjusza. Water Drop zapewnia duży przepływ wody - nawet 5m3 w ciągu godziny. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odporne są na działania różnych chemikaliów.

Filtr dyskowy Water Drop - opinie

To naprawdę dobry filtr dyskowy do wody. Przetestowałem już inne urządzenia i zdecydowanie podoba mi się ten wariant. Kosztuje niewiele, a działa długi czas. Nie muszę martwić się o regularną wymianę.
Radek
Profesjonalny i szybki zakup. Nie byłem pewny, jaki filtr wybrać. Konsultant doradził mi Water Drop. Przesyłkę otrzymałem w ciągu dwóch dni. Polecam sklep Osmoza.
Marek
To wysokiej jakości filtr dyskowy. Służy mi już kilka lat, wcześniej korzystałem z urządzeń innej marki, ale zużywały się o wiele szybciej. Ten model polecił mi kumpel hydraulik. Zachwalał jego stosunek ceny do jakości.
Dawid

Filtr Dyskowy 1" Water Drop

Produkty Global Water cieszą się zaufaniem klientów ze względu na ich wysoką jakość oraz trwałość. Producent udziela na nie indywidualnym klientom 5-letnią gwarancję. Zakupy powyżej ceny 500 zł przesyłane są za darko, nie płaci się za wysyłkę. W razie wątpliwości bądź problemów konsultanci udzielą fachowej porady i pomogą wybrać odpowiednie urządzenie. Zamówienie realizowane jest w ciągu 48 godzin z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa przesyłki. Możesz być pewien, że otrzymasz sprawne i w pełni oryginalne filtry dyskowe.